JAna Kyriakou

Lektorka jógy, mindfulness a tance

Praktikuji a učím pohyb a práci s tělem i myslí děti, dospívající a dospělé více než 20 let.

Jsem mezinárodně certifikovanou lektorkou mindfulness, jógy a jógové psychologie, pilates, jógy smíchu, tance a programu Embody Love Movement© (ELM), zaměřujícího se na problematiku body-image a body-shamingu a na rozvoj respektu a laskavosti k tělu. Misí programu ELM je i prevence a podpora při poruchách příjmu potravy, sebepoškozování a nízké sebeúctě.

Pracuje se skupinami i individuálně a se svým týmem se podílím na národních a mezinárodních projektech, které přináší wellbeing, podporu duševního zdraví a práci se společenskými stigmaty a předsudky do škol a do center pro mládež.

Téma příspěvku: mír se svým tělem

Nevlídný a nepřátelský vztah ke svému tělu je dalším bojem, který jen stojí v cestě k míru v sobě a ve světě. Důvod boje s tělem není naší vinou a zároveň není jednoduché se prostě rozhodnout své tělo stoprocentně milovat.

Pojďme však tělu dnes věnovat péči, vděčnost a laskavost a podpořit tak náš celkový vnitřní mír a také naše vztahy k tělům okolo nás. Zvu vás ke krátkému zamyšlení, protažení a k meditaci míru, laskavosti a přátelství se svým tělem.