MOŽNÉ DOTAZY

KDE NAKONEC AKCE PROBĚHNE?

Akce proběhne online skrze ZOOM. Pro připojení k akci stačí, když budete mít připojení k internetu a počítač k webkamerou a mikrofonem (+ ideálně i sluchátky).


JAK POZNÁM, ŽE MÁM DOSTATEČNĚ KVALITNÍ PŘIPOJENÍ K INTERNETU?

Rychlost Vašeho internetu si můžete oveřit zde:

https://www.adsl.cz/prubeh-mereni-rychlosti-internetu

Pro bezproblémový průběh doporučujeme mít rychlost downloadu a uploadu alespoň v zelené úrovni, případně alespoň v oranžové úrovni to je přijatelné. Pokud máte rychlost v červených úrovních, doporučujeme si do průběhu akce zařídit lepší připojení.


OBDRŽÍM LÍSTEK NA AKCI?

Za lístek na akci se považuje automatická zpráva s předmětem mailu "Vytvoření nové registrace", která Vám přišla z našeho registračního formuláře na https://mindfulnessclub.zarezervujse.cz/ v den vaší registrace. Pár dní před zahájením akce Vám pošleme ZOOM link s odkazy na přednášky i workshopy. Pro potřebu Vaší případně identifikace si ale prosím uchovejte registrační e-mail s QR kódem ve svém počítači nebo mobilním telefonu.

JE VSTUPNÉ VRATNÉ?

Nejjednodušší a v naši obchodních podmínkách preferovanou cestou je převést Vaši vstupenku na libovolnou osobu ve Vašem okolí stačí nám pouze napsat na info@mindfulnesscon.com jméno a e-mail náhradního účastníka a my ho zařadíme do seznamu namísto Vás.

Při stornování objednávky 5 a více pracovních dnů před datem konání akce je zde také možnost vrátit Vám celý Registrační poplatek. Více o našich storno podmínkách naleznete zde:

https://mindfulnessclub.zarezervujse.cz/cs/#/page/terms


CO DĚLAT, POKUD CHCI K AKCI VYSTAVIT FAKTURU?

Pokud si přejete vstupné uhradit na fakturu, tak nám prosím napište na info@mindfulnesscon.com

KDY PROBĚHNE AKCE?

Akce proběhne v sobotu a v neděli 10. - 12. 10. 2020.

Sobota: 9:30 - 18:00

Neděle: 9:30 - 17:00

Kompletní program akce naleznete zde:

800 Kč