otázky & odpovědi

organizační info k mindfulnessconu 2023

Pro účast na akci se stačí zaregistrovat a zakoupit vstupenku skrze náš rezervační systém. Po úhradě vstupenek Vám přijde e-mail s potvrzením rezervace a úhrady. Na konci textu naleznete přihlašovací údaje k ZOOMu, skrze který konference bude probíhat.

Vstupenky zakoupíte skrze náš rezervační systém zde.

MindfulnessCON proběhne 29. 4. 2023 od 9:30 do 16:00 online skrze ZOOM. 

Více informací najdete v sekci program akce.

Ano, z akce pořídíme vysoce kvalitní záznam, který posléze projde naší post-produkcí. Zakoupením vstupného budete mít k videozáznamu neomezený přístup, jakmile ho umístíme na náš hlavní web www.mindfulnessclub.cz.

Ano, ať už jste našim standardním nebo zlatým členem, akci máme zcela zdarma. Je pouze potřeba se klasicky zaregistrovat přes rezervační systém jako všichni ostatní – v kolonce druh vstupného vyberete “Clen Klubu (Standardní nebo Zlatý): 0 Kč”

Rádi vás jako nového člena přivítáme. Stačí si zakoupit standardní nebo zlaté členství a následně se můžete zdarma přihlásit na akci (více info u příspěvku výše).

Členství v Mindfulness Clubu můžete zakoupit na www.mindfulnessclub.cz/clenstvi

Za lístek na akci se považuje automatická zpráva s předmětem mailu “Vytvoření nové registrace”, která Vám příjde z našeho registračního formuláře v den Vaší registrace, zpráva obsahuje i ZOOM link pro připojení k akci.

Zakoupením vstupenky jste si koupili nejenom účast na akci v den konání, ale také následný online kurz zvládání stresu, který ze záznamů vytvoříme. Doporučujeme proto ponechat i vstupenku i v případě, že se v den konání. zúčastnit nemůžete.

Pokud chcete vstupné stornovat, máme 2 možnosti:

  1. Nejjednodušší a v našich obchodních podmínkách preferovanou cestou je převést Vaši vstupenku na libovolnou osobu ve Vašem okolí. Stačí nám pouze napsat na events@mindfulnessclub.cz jméno a e-mail náhradního účastníka a my ho zařadíme na seznam místo Vás.
  2. Při stornování objednávky 5 a více pracovních dnů před datem konání akce je zde také možnost vrátit Vám celý registrační poplatek. Více o našich storno podmínkách naleznete ZDE.

Pokud chcete akci zaplatit na fakturu napište nám prosím na office@mindfulnessclub.cz
Faktury nelze vystavovat zpětně, protože je důležité nám napsat ještě před vaší registrací.

Pokud se nacházíte ve finančně tíživé situaci a zároveň máte velkou motivaci na akci být, napište nám na events@mindfulnessclub.cz a navrhněte, jaká cena by pro vás byla přijatelná. Rádi vám výjdeme vztříc.

Pro připojení k akci stačí, když budete mít připojení k internetu a počítač, mobilní telefon nebo tablet s webkamerou a mikrofonem (+ ideálně i sluchátky).

Po úhradě vstupenky Vám v e-mailu pošleme přihlašovací údaje k ZOOMu. Během zahájení akce (v 09:30 v sobotu 29. 4. 2023) se pak skrze tento odkaz připojíte do ZOOM místnosti, kde se bude akce konat.

Doporučujeme Vám nainstalovat si aplikaci ZOOM předem a vyzkoušet, že Vám funguje.

Pokud je to možné, je ideální akci strávit v místnosti, kde nebudete rušeni nebo minimalizovat možné ruchy, jako například vypnout si zvonění telefonu. Pokud nastanou technické problémy, mějte prosím trpělivost s účinkujícím nebo sami se sebou. Pokud Vám vypadne spojení, můžete se opět přihlásit zpět do místnosti, nic se neděje.

Přejeme nám všem příjemné Zoomování!

Zoom si můžete zdarma stáhnout ZDE.

Připojit ke konferenci se můžete skrze počítač, tablet i mobilní telefon. Pro jistotu ale doporučujeme již před zahájením akce Zoom na zařízení nainstalovat a vyzkoušet (viz nápověda výše).

Nepotřebujete. Zoom si dovede poradit i se slabším připojením k internetu.

Pokud ale chcete mít jistotu, že vám vysílání poběží bez problému, tak doporučujeme rychlost připojení alespoň 1,5 Mbps, jak pro download, tak upload. Většina domácích nebo mobilních připojení toto minimu splňuje, proto se nemusíte ničeho obávat.

Pokud ale chcete mít jistotou,můžete si ověřit rychlost Vašeho internetu zde.

Rychlost Vašeho připojení každopádně můžete zlepšit vypnutím dalších aplikací (internetový prohlížeč, e-mail, apod) či webkamery. V případně, že máte pomalé wifi připojení můžete využít mobilní data z telefonu, která jsou obvykle nadprůměrně rychlá.