JANA KYRIAKOU

PROFIL

Jsem taková věčná studentka těla, mysli a pohybu šmrncnutá hip-hop stylem Beyoncé. Praktikuji a učím pohyb a práci s tělem i myslí více než 20 let. Má životní cesta mě vedla od klasického baletu přes moderní tanec k józe, terapeutickému pohybu, mindfulness - všímavosti a jógové psychologii. Na této cestě jsem prožila úskalí neúctyhodného vztahu ke svému tělu i osobnosti. Pomáhám dospělým ženám i mladým dívkám, aby se cítili ve svém těle doma, aby uměly pracovat se stresem a úzkostmi a aby žili naplno a s radostí. Jsem certifikovaná lektorka mindfulness, jógy a jógové psychologie, pilates, jógy smíchu, tance a mezinárodního programu EmbodyLoveMovement, zaměřujícího se na problémy "body-image" a sebepřijetí. V současnosti nabízím skupinové i individuální lekce jógy, jógové terapie, Pilates a mindfulness pro dospělé a mladé dívky teenagerky.

WORKSHOP 1

"Sebeúcta, tělo a body-image"

Všichni známe zaručené recepty na tvarování těla..."jak se dostat do formy", "jak zhubnout do plavek", "jak vyrýsovat bicepsy a pekáč buchet." Proč to děláme? Za čím se honíme? Co kdybychom vyměnili sebekritiku za sebeúctu a huntování těla za laskavou péči? Jak na to?

Zvu Vás na ochutnávku prožitkových workshopů světoznámého programu Embody Love Movement, který již pomohl statisícům žen a dívek po celém světě najít laskavější a úctyhodnější vztah ke svému tělu.


WORKSHOP 2

"5 tipů a triků, jak zvládnout stres moderních teenagerů a jejich rodičů"

Společně s Dmitrijem Hladký

Na dnešní teenagery se valí výkonnostní tlak ve škole, sportu, společenském životě, vzhledu, oblékání, romantický vztazích a řadě dalších oblastí. K tomu všemu musí samozřejmě o všem instantně reportovat na sociálních sítích. Dramaticky se jim také mění tělo a mozek. Není divu, že mají pocit, že je to k z bláznění - a samozřejmě z toho blázní i jejich rodiče. Světu panuje epidemie teenagerovských depresí, poruch příjmu potravy, sebepoškozování. Přijďte si popovídat o tom, co se v teenagerovském těle a mozku vlastně děje, navzájem se podpořit a hlavně vyzkoušet 5 osvědčených tipů, jak na stres nejen vašeho teenagera, ale i ten váš rodičovský.


WORKSHOP 3

"Mindful Dance v rámci zahájení všímavé afterpárty" 

Společně s Markem Vich

V sobotu od 18:00 nás čeká všímavá afterpárty. V návaznosti na minulý ročník ji zahájíme krátkým workshopem všímavého tance - mindful dance. Ukážeme si, že všímavost i bdělost můžeme rozvíjet také prostřednictvím tance a pohybu. Společně se uvolníme do rytmu hudby a uděláme hezkou tečku na společně stráveným dnem. Následně vypukne volná zábava v doprovodu DJ setu.