KATARZYNA KORDA JEDZOKOVÁ

PROFIL

    Jsem...psycholožka, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, učitelka mindfulness (všímavosti), máma 3 dětí, milovnice života, věčná experimentátorka. Dlouhodobě se věnuji využití meditace mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě. Současně vedu skupinové tréninky této metody, vyučuji ve výcviku budoucích terapeutů, i v privátní léčebně závislostí.

PŘEDNÁŠKA

"Mindfulness, změněné stavy vědomí a životní výzvy"

Co má společného všímavost a změněné stavy vědomí? Jak nám může pomoci v nelehkém životním období? Podíváme se za automatické reakce našich všedních dnů a prozkoumáme možnosti jak si život více vychutnávat. To vše na základě zkušeností z psychoterapeutickych setkávání s lidmi, kteří prochází životními výzvami.

WORKSHOP

"Mindfulness a změněné stavy vědomí"

Díky všímavosti můžeme naše všední dny prožívat mnohem šťavnatěji. Když si dovolíme přirozeným způsobem rozšířit brány svého každodenního vnímání, často ovládaného automatickými reakcemi, otevřou se před námi zcela jiné světy a možnosti. Pojďme společně blbnout a aktivně prozkoumat jak se dá vědomě bláznit či halucinovat. Těším se na nás!