LENKA ROBINSON

PROFIL

Jóga a meditace jsou mými dlouhodobými známostmi - vztahem, který je tekutý, adaptabilní, přirozeně se měnící dle mých životních potřeb. Je pro mě důležité, aby formální praxe jógy a meditace byla přenositelná a stala se součástí mých běžných dnů. Tedy, aby nástroje jógy a meditace byly funkční a podporovaly kvalitu mého prožívání, mé radosti i smutky, dny snadné i náročnější. Absolvovala jsem kurzy, lekce, semináře v USA, kde jsem 8 let žila, v Evropě a Indii a stále čerpám z nekonečné studnice moudrosti.

WORKSHOP 1

"Jóga: Pozorně v bytí"

Na workshopu ochutnáte jógu pod mým vedením. V lekcích jógy se snažím nabídnout praxi, která poslouží studentovi přesně tak, jak zrovna potřebuje. V lekcích nabádám ke zkoumání a vyhledávání přirozenosti, lehkosti a zároveň někdy potřebné vůle a disciplíny. Snažíme se společně najít cestu k odevzdání se moudrosti geniální inteligence našeho těla. Za důležité vnímám notnou dávku smyslu pro humor, určitý nadhled a chuť zkoušet nové i staré nově. Vhodné pro začátečníky i nejpokročilejší.


WORKSHOP 2

"Vzájemná podpora (partnerská jóga)"

Ochutnávka partnerské jógy. Budeme si hrát s jógou, vzájemně si pomůžeme, podržíme, podpoříme. Bude to hravé, živé, radostné. Partnera mít s sebou nemusíte, náladu na sdílenou praxi ano. Vhodné pro začátečníky i osvícené, vážné i veselé.