MARCELA ROFLÍKOVÁ

PROFIL

Jsem lektorka všímavosti, koučka a žena s více než dvacetiletou zkušeností manažerské práce v mezinárodních organizacích. Vystudovala jsem MBA na Sheffield Hallam University UK a absolvovala jsem program "Finding the space to lead" na Institute for Mindful Leadership v USA. Jsem zakladatelkou Českého Mindfulness Institutu, prostřednictvím kterého rozvíjím všímavost v současných organizacích a školách. Ve volném čase se zabývám vytrvalostním během, cvičením jogy, stavěním z kostiček lego se svými dvěma syny.

PŘEDNÁŠKA

"Co se stane, když se na chvíli zastavíme v práci"

Svět práce se mění. Mění se ve VUCA svět. A ten je typický nejistotou, komplexností, nejednoznačností a stává se jakýmsi normálnem. Proč právě mindfulness je nástrojem do takového pracovního prostředí? Jak přítomnost a laskavost pomáhají v tomto prostředí efektivně fungovat? A které firmy jsou na výzvy tohoto pracovního světa připraveny nejlépe?


WORKSHOP

"Praktická mindfulness za pracovním stolem"

Ne každý z nás se setkává s firemní kulturou, která mindfulness podporuje. To ale nemusí být důvod ke skrytému praktikování nebo odkládání mindfulness "na potom" nebo na doma. Naopak. V práci strávíme za svůj život 80 000 hodin. Tak si přijďte vyzkoušet, jak být v práci co nejvíce mindful.