MICHAL DVOŘÁK

PROFIL

  • Kvalifikovaný lektor mindfulness MBSR (CFM Qualified MBSR Teacher)
  • www.bemindful.cz

Již 12 let realizuji kurzy pro firemní i veřejný sektor. Učím to, co sám žiji, pravidelně cvičím mindfulness a využívám jej v příjemných i náročných situacích, které mi život přihrává. Absolvoval jsem mindfulness teacher program na UMASS Medical School (USA), pětiletý psychoterapeutický výcvik (SUR). Pravidelně vedu 8týdenní MBSR kurzy a také se zabývám mindfulness ua závislostmi (na technologii či jídle).

WORKSHOP

"Všímavý přístup k mobilnímu telefonu"

S mobilním telefonem svádíme souboj o naši pozornost. Díky neustálému používání mobilního telefonu je naše pozornost často roztěkanější, slabší a hladovější po něčem novém. Na workshopu si vyzkoušíme přistupovat k mobilnímu telefonu všímavě, podíváme se na touhu, která často stojí za naším zautomatizovaným jednáním. Dále se podíváme na to, jak se závislostním jednáním pracovat (co de mi osvědčilo). Zaměříme se na: směr, všímavost, znalost závislostního vzorce a také si odnesete několik konkrétních tipů a triků, jak získat zpět svoji pozornost a odolat vyrušení.

Na workshop se prosím připojte z počítače nebo tabletu tak, abyste měli k dispozici volný mobilní telefon, se kterým budeme v rámci workshopu pracovat.