PROGRAM

PROGRAM

Dvoudenní program probíhá online a živě (tedy nikoliv ze záznamů).

Skládá se z:

  • 30-ti minutových přednášek (25 minut + 5 rezerva na případnou praxi či dotazy)
  • a 60-ti minutových workshopů (50 minut + 10 minut rezerva)

Workshopy mají omezenou kapacitu budou více interaktivní. Přednášky budou probíhat probíhat paralelně s workshopy.

Celkově máte možnost vybrat si mezi 18-ti přednáškami a 16-ti workshopy (až 8 z nich budete moci navštívit, protože workshopy budou probíhat paralelně). Součástí programu také budou 2 zakončující diskuse (v sobotu i v neděli).

V případě, že si zvolíte workshopové vstupné vám nejdéle do 5-ti dnů od registrace a uhrazení vstupného zašleme formulář s možností registrace na workshopy. Pokud se chcete zúčastnit pouze přednášek, tak si můžete zakoupit zlevněné přednáškové vstupné, které vyžaduje pouze rezervaci a uhrazení vstupného.

Celá akce bude probíhat skrze aplikaci ZOOM. Před zahájením akce obdržíte link na přednášky a workshopy (na které budete přihlášeni). Pro připojení k akci stačí, když budete mít připojení k internetu* a počítač k webkamerou a mikrofonem (přednášek se lze účastnit i bez webkamery a mikrofonu). Aplikace funguje i přes internetové prohlížeče, takže není nezbytné ji stahovat do svého počítače. I tak doporučujeme aplikaci před akcí stáhnout a předejít tak případným komplikacím.

Všechny vstupenky naleznete zde:

Podrobnější anotace příspěvků i lektorů naleznete zde:

* Rychlost Vašeho internetu si můžete oveřit zde:

https://www.adsl.cz/prubeh-mereni-rychlosti-internetu

Pro bezproblémový průběh doporučujeme mít rychlost downloadu a uploadu alespoň v zelené úrovni, případně alespoň v oranžové úrovni to je přijatelné. Pokud máte rychlost v červených úrovních, doporučujeme si na průběh akce zajistit lepší připojení.
.