PROGRAM

Dvoudenní program se skládá z 30-ti minutových přednášek (25 minut + 5 rezerva) + 60-ti minutových workshopů (50 minut + 10 minut rezerva). Celkově máme na akci k dispozici jednu přednáškovou místnost pro cca 150 lidí a 5 místností na workshopy (každá pro cca 20 lidí). Workshopová místnost A bude přednostně vybavena pro práci s tělem a jógu (jógické podložky, bločky, apod). Přednášky budou probíhat probíhat paralelně s workshopy.

Celkově máte možnost vybrat si mezi 18-ti přednáškami a 45-ti workshopy (až 9 z nich budete moci navštívit, protože workshopy budou probíhat paralelně v pěti místnostech). Součástí programu také budou 2 zakončující diskuse (v sobotu a neděli) a sobotní všímavá afterpárty a DJ setem.

V případě, že si zvolíte workshopové vstupné vám nejdéle do 5-ti dnů od registrace a uhrazení vstupného zašleme formulář s možností registrace na workshopy. Workshopy, které mají naplněnou kapacitu zde budeme průběžně označovat. Pokud se chcete zúčastnit pouze přednášek, tak si můžete zakoupit zlevněné přednáškové vstupné, které vyžaduje pouze rezervaci a uhrazení vstupného.


Všechny vstupenky naleznete zde: https://bit.ly/2XzJbmp

Podrobnější anotace příspěvků i lektorů naleznete zde: ÚČINKUJÍCÍ
.