TEREZA HAUSMANOVÁ

PROFIL

    Józe a mindfulness meditacím se věnuji od roku 2012 a v začátcích mi nejvíce pomohly lépe zvládnout stres během studií. Postupně se staly nedílnou součástí mého života. Jógu vnímám jako cestu sama k sobě, kdy je stále co objevovat o svém těle a fungování mysli. Momentálně se ve své vlastní praxi a výuce zaměřuji především na laskavost a sebe-lásku. Jóga tedy není jen fyzické cvičení, ale může přesáhnout do každé oblasti života a pomoci nám k naplněnějšímu a spokojenějšímu životu.

    V současné době absolvuji roční výcvik Jóga jako vědomá cesta, zaměřený na terapeutickou jógu. Absolvovala jsem také 200 hodinový výcvik Vinyasa jógy v Kostarice certifikovaný Yoga Alliance a výcvik Oshových meditací pod vedením Vatavayany. Mimo lekcí jógy a meditací pořádám ceremonie s léčivým kakaem z Kostariky a jógově-meditační víkendové pobyty.


WORKSHOP

"Prostor k nadechnutí"

"Pojď se zastavit, zhluboka se nadechnout a uvolnit tělo a mysl. V tomto workshopu prozkoumáme vztah mezi tělem-myslí. Čekají tě jednoduché, všímavé pohyby na uvolnění napětí v těle. Zároveň si vyzkoušíme i několik dechových cvičení, které ti pomohou ke správnému dychání a naučíš se, jak ti dech může pomoci lépe zvládat náročné a stresové situace. "