VĚRA ŠVACH

PROFIL

Jako dlouholetá podnikatelka, manželka a máma tří dětí jsem objevila samu sebe při tříletém pobytu v Asii, kde jsem pomocí mindfulness a rozličných spirituálních a seberozvojových technik zkoumala podstatu spokojeného života. Nyní se realizuji skrze vlastní projekt Happier by Vera. Přednáším, organizuji semináře, webináře a originální 10ti denní Happiness výzvy. V současné době žiji s rodinou v Berlíně.

PŘEDNÁŠKA

"Zábavné fuckupy vědomého rodiče aneb když to zachrání všímavé dítě"

Podělím se s vámi o tři příběhy z edice vědomého rodičovství, na kterých budu amatérsky demonstrovat, že méně je někdy více. Budu taky mluvit o tom, že ty naše děti jsou často více "mindful" než my od našeho meditačního polštářku, a že mnohdy stačí si toho prach(s)prostě jenom všimnout!


WORKSHOP

"Praktická mindfulness pro ženy"

Když dojde na lámání chleba - naše cykličnost, emoce, tlak na výsledky v práci i doma, srovnávání na sociálních sítích - co z mindfulness můžeme využít? A jak? S vděčností a radostí se s vámi podělím o praktické techniky, které nejlépe fungují stovkám žen z mých kurzů a když budeme odvážné, pár příkladů si můžeme společně i předvést a vzájemně se inspirovat.