VĚRA ŠVACH

PROFIL

  • Motivátorka a inspirátorka na vaší cestě za spokojeným životem, Lektorka Mindfulness.
  • www.verasvach.com

Jsem průvodkyní na cestě vašeho poslání a naplnění životní vize. Organizuji online kurzy, prožitkové semináře a ženské kruhy a do větších hloubek jdeme při individuálních setkáních. Ke své práci využívám mindfulness, práci s tělem, koučingové metody i promluvy s duší.

Prošla jsem si různými životními etapami od úspěšné a velmi zaměstnané podnikatelky, přes mateřské zpomalení až po fázi znovunalezení sama sebe. Bydlela jsem s rodinou v Šanghaji a Montrealu a nyní s manželem a třemi dětmi žijeme v Berlíně. Ráda sdílím své prožitky, pochopení i zkušenosti cestou nabrané. Třeba na Instagramu @happier_with_vera a mou velkou vášní je můj autorský podcast "Na cestě" o cestě životem, rodičovstvím i osobním rozvojem. Každý díl obsahuje i mindfulness praxi nebo meditační zastavení. Tak buďme ve spojení a je mi ctí být součástí právě té vaší cesty!

PŘEDNÁŠKA

"Získej zpět svou sílu skrze mindfulness"

Koloběh života, rodina, studium, práce, kariéra, rodina... Jsme ve vleku okolností, očekávání a vzorců, jak by se mělo žít. A pak přijde zastavení, procitnutí, nemoc, vyhoření či mateřská a my si uvědomíme, že nejsme úplně tím, kým bychom chtěli být.

Mám pro vás vzkaz, ujištění, možná dokonce naději, že nyní nastal ten pravý čas, získat zpět svou sílu. Posvítit si hluboko do sebe, oprášit to naše pravé já a dovolit si zazářit v plné síle a unikátnosti. Mindfulness nám budiž velkým pomocníkem a partnerem na této cestě k sobě samým. Na cestě našeho poslání a seberealizace.

WORKSHOP

"Seberealizace a mindfulness"

Mindfulness vede krok za krokem k poznání nás samotných. Když se naučíme přijímat a pouštět i všechny ty hloubky a temnoty, které to s sebou přináší, vynoříme se my samotní, v celé své ryzí unikátnosti, projeví se naše dary i cesta našeho poslání.

Na tomto nezvykle (nebo už normálně?) virtuálním workshopu vám ukážu, čeho si při praktikování mindfulness všímat, abychom naší seberealizaci dali už konečně průchod, jak brousit svou intuici, aby naslouchala signálům a znamením na té naší cestě a jak dát prostor sebe laskavosti a obyčejné radosti, aby nám při tom všem bylo hezky.