VSTUPENKY

Vstupenky lze koupit na:

TYPY VSTUPNÉHO


V rámci akce máte možnost zakoupit buď PLNÉ VSTUPNÉ, v rámci kterého si máte možnost navštívit přednášky i workshopy a nebo PŘEDNÁŠKOVÉ VSTUPNÉ v rámci, kterého máte možnost navštívit pouze přednášky.

U obou typů vstupného si také můžete koupit vstupenky buď na oba dny a nebo pouze na jeden den. 

*V případě plného vstupného vám nejdéle do 5ti dnů od registrace a uhrazení vstupného zašleme formulář s možností registrace na workshopy. Workshopy, které mají naplněnou kapacitu zde budeme průběžně označovat.

**Zlevněné vstupné se vztahuje na studenty, důchodce, ZPP a matky samoživitelky.

Žádná ze vstupenek nepokrývá občerstvení. Drobné občerstvení bude možné na místě zakoupit od našich partnerů. V blízkosti místa konání se navíc nachází řada restaurací. Více informací zde:


Pokud si přejete vstupné uhradit na fakturu, tak nám prosím napište na info@mindfulnesscon.comSeznam dostupných workshopů naleznete zde:

Svou účast můžete potvrdit také na facebookové události:

OPATŘENÍ V PŘÍPADĚ COVID-19:

V rámci pořádání celé akce bereme v potaz celosvětovou covidovou situaci a jsme proto připraveni na 3 možné scénáře:

  1. Pokud situace v ČR nebude krizová, tak akce proběhne dle plánu v místě konání a ohlášených kapacitách. Na místě u vstupu i u toalet bude k dispozici dezinfekce. Využití roušek a dostatečných rozestupů bude doporučenou součástí akce.

  2. V případě nařízení vlády ohledně maximálního počtu 100 účastníků na akci stornujeme (s vrácením peněz) poslední přihlášení tak, aby se celá akce veška do 100 lidí. Povinnost využití roušek a rosestupů se bude odvíjet od nařízení vlády, předpokládáme, že bude povinné..

  3. V případě přísnějších opatření (zákazu shromažďování) se akce (včetně všech workshopů) přesune do online prostoru. Program tedy zůstane stejný a Vaše registrace na něj bude dále platit. V případě přechodu akce do onlinu budete mít možnost zažádat si o kompenzaci a získat 30 % z ceny vstupenky zpět.

Pokud se u důvodu covidové situace n nám nebudou moci dostat zahraniční lektoři (ale v ČR bude situace stabilizovaná a akce bude bez problému probíhat), tak se jejich přednášky přesunou do online a jejich workshopy na místě zastoupí náhradní tuzemští lektoři.