ZUZZI HUSAROVÁ

PROFIL

V práci kouče se zaměřuji především na oblast zvýšení sebevědomí a vědomou komunikaci v milostném životě. Mým cílem je přispět ke globální misi: Pomoci milionům žen zamilovat se sami do sebe a vidět svoji vlastní hodnotu. Poté, co jsem se sama potýkala se svými problémy ohledně sebevědomí a partnerských vztahů jsem se rozhodla ukončit svou kariéru tlumočnice, abych se mohla vydat na svou vlastní cestu sebepoznání. Hledala jsem v dálkách Peru u amazonských šamanů, thajských buddhistických mnichů či amerických léčitelů. Dnes cestuji po předních světových konferencích, hostuji pobyty pro ženy v ČR a na Kanárských ostrovech, koučuji klienty on-line a mluvím na pódiích od Jižní Korei až po Mexiko. Inspiruji ženy k realizování svých tajných snů a dodávám jim sílu se umět za sebe postavit jak v partnerství tak v práci. Ženy díky tomu s nadhledem zvládají každodenní situace, ať se zdají jakkoliv náročné.

PŘEDNÁŠKA

"Manifestace sebelásky"

Jsou milující vztahy, hojnost, klid a trpělivost přirozenou součástí tvého života? Možná ne...stejně jako u mnoha dalších lidí. Možná jsou součástí tvého života spíš starosti, povinnosti, výčitky, nemoci, či trápení se vztahy okolo tebe. Možná věříš, že svůj život nemůžeš změnit a cítíš se být obětí nechtěných událostí. Napadlo tě někdy položit si otázku, jestli by to mohlo být i jinak? Díky sebelásce si prohloubíš pocit štěstí, posílíš odvahu a odhodlání, otevřeš laskavost a empatii, zvládneš lépe stres a otevřeš se hojnosti a bohatství. Jak jsem to udělala já, s tebou budu ráda sdílet na této přednášce.


WORKSHOP

"Konec odkládání snů"

Jak udělat první krok v našem novém rozhodnutí, s čím začít nejdřív? Máme rozhodovací paralýzu a nakonec zůstaneme tam, kde to dobře známe. Připadá ti to povědomé? Ve finále si řekneme, že je to vlastně takhle dobrý. Jak realizovat svoje cíle efektivně, jak se nevzdat v půlce diety, chození na jógu, nebo meditace? Jak opravdu dokončovat to, co si řekneme, zbavit se prokrastinace, cítit se sebevědomě a hrdě na to, že jsme to tentokrát dokázali? To se naučíme v tomto workshopu díky technice NLP Wheel of life a Smart.